Zakończenie roku szkolnego 2015/2016


W dniu 24 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016. Uroczystość została poprzedzona Mszą św. w kościele.
Zgodnie z ceremoniałem szkoły, w obecności pocztu sztandarowego został odśpiewany hymn państwowy oraz odczytany list okolicznościowy Wójta Gminy Małkinia Górna Pani Bożeny Kordek.


Uroczyste zakończenie roku szkolnego było też okazją do złożenia podziękowań Pani Dorocie Dębkowskiej, która przez dwanaście ostatnich lat pełniła funkcję Przewodniczącej Rady Rodziców. W swoich słowach Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Koroś podkreślił zasługi pani Doroty. W imieniu całej społeczności szkolnej podziękował Jej za zaangażowanie oraz wniesiony wkład w rozwój naszej szkoły. 
Po części artystycznej uczniom, którzy ukończyli naukę z wyróżnieniem wręczone zostały dyplomy oraz nagrody książkowe, a ich rodzicom listy gratulacyjne. W trakcie apelu podsumowano również wyniki konkursów i zawodów szkolnych.
Wszystkim życzymy ciepłych, radosnych i bezpiecznych wakacji!