"Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy" - Spotkanie wigilijneW środę 21 grudnia odbyły się w naszej szkole Jasełka. Na świąteczne przedstawienie przybyli goście, m.in. Pani Wójt Gminy Małkinia Górna Bożena Kordek, Pani dr Anna Bialik-Szuladzińska, przedstawiciel Rady Sołeckiej Kiełczewa oraz rodzice.

 

Tegoroczna inscenizacja wydarzeń z Betlejem sprzed ponad 2000 lat wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Dialogi przeplatane były śpiewem kolęd i piosenek a wszyscy biorący udział w Jasełkach byli doskonale przygotowani. Świąteczną atmosferę stworzyła znajdująca się w pomieszczeniu sceneria, delikatne oświetlenie i zapach choinki. Po części artystycznej głos zabrała Pani Wójt, która wzorem roku ubiegłego przybyła do naszej szkoły ze świątecznymi paczkami dla każdego ucznia. Pani Bożena Kordek złożyła wszystkim zgromadzonym świąteczne życzenia. Po Jasełkach zaproszeni goście, grono pedagogiczne z Panem Dyrektorem na czele z opłatkiem w ręku złożyli sobie świąteczne życzenia, po czym zasiedli do stołu wigilijnego.  

GALERIA ZDJĘĆ