Karnawałowy Bal Choinkowy 2017Super zabawa! -tak najprościej można podsumować zabawę choinkową, jaka odbyła się w naszej szkole 5.01. Ale czy mogło być inaczej przy takim zaangażowaniu wszystkich począwszy od organizatorów, rodziców, nauczycieli aż po uczniów, którzy ofiarnie włączyli się w przygotowanie oprawy tego dnia.

 

Już na kilka dni przed klasy 4-6 pomagały paniom Ewie Gałązka i Annie Jackowskiej w przygotowaniu dekoracji sali gimnastycznej oraz atrakcji dla uczestników choinki.
W tym roku był to prawdziwy iście studniówkowy bal. Nawet sponsorzy dopisali . Motywem przewodnim była telewizja i jej gwiazdorskie oblicze. Dzieci mogły oczywiście przebrać się za dowolnie przez nich wybrane postacie. Nie zabrakło księżniczek, wróżek i czarownic. Byli też rycerze, stwory z podziemi i dzikie zwierzęta. W trakcie zabawy dzieci otrzymały słodki poczęstunek dla zregenerowania sił. Nie zabrakło również konkursów i wspólnych tańców typu Zumba.
Szkolna choinka 2017 przeszła do historii ale wszyscy jej uczestnicy z pewnością chętnie będą do niej wracać choćby sięgając do zdjęć.

GALERIA ZDJĘĆ