DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA


Już po raz kolejny w naszej szkole  Samorząd Uczniowski zorganizował sympatyczne Święto. W 2002 roku, w 100 rocznicę powstania zabawki dzień 25 listopada ustanowiony został Światowym Dniem Pluszowego Misia.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły Ci mali i duzi zaprezentowali swoje ukochane pluszaki. Dzieci opowiadały o swoich Misiach, wysłuchały piosenek, niektóre próbowały się do nich upodobnić. Starsi uczniowie przygotowali i zaprezentowali śmieszne rymowanki, powiedzonka i wierszyki dotyczące naszego Jubilata. Młodsi wykonali prace plastyczne z wizerunkiem Misia. Odczytaliśmy  wspólnie kilka najpiękniejszych cytatów znanego wszystkim Misia- Kubusia Puchatka, które były bardzo wymowne. Jak na Urodziny przystało wszystkim Misiom zostało odśpiewane piękne, tradycyjne STO LAT choć nasze Misie świętowały w tym roku 115 Urodziny.


WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII